Területi mezei futóverseny 2018

Az esős, havas hideg tavasznak köszönhetően alig találtunk alkalmat arra, hogy a gyerekekkel a szabadban edzhessünk, mégis beneveztünk a diákolimpiai mezei futóversenyre. Kata néni vezetésével, Marietta néni és Andi néni kíséretével 40 sportoló kisdiákkal érkeztünk Csákvárra március 26-án. Jól kezdődött a verseny mert Szendefi Jázmin első osztályos kisdiákunk hatalmasat futott és másodikként érkezett a célba. Társai sem maradtak el tőle, így csapatversenyben I. helyezést értek el, így ők képviselik iskolánkat a megyei döntőben április 5-én Székesfehérváron.

A csapatunk további eredményei. Jére Zsolt első osztályos tanuló 6. helyen futott a célba, Antal Márton 6. osztályos tanuló a 7. helyen, Matus Balázs 7. osztályos tanulónk a 8. egyéni helyezést érte el.

Csapatversenyben az I. korcsoportban az aranyérmet a következő lány csapat nyerte:

Szendefi Jázmin, Matus Emese, Szauer Hanna, Selettye Vanessza, Schnepp Vivien

Csapatversenyben az I. korcsoportos fiúk bronz érmet szereztek. A csapat tagjai:

Jére Zsolt, Márton Benedek, Biró Bence, Kipe Norbert, Barta Pál, Bartus Kevin

Csapatversenyben a II: korcsoportos fiúknál szintén bronzéremmel tértünk haza. A csapat tagjai:

Antal Márton, Ángyás Ferenc, Budai Kristóf, Simon Balázs, Kemény Ede

Köszönöm Siposné Bokor Katalin testnevelő pedagógusnak a szervező és felkészítő munkát és a lehetőséget, hogy elvitte a gyerekeket. A Székesfehérvári Tankerületi Központnak, hogy biztosította a buszt.

Gratulálok!

Hajrá Alcsútdoboz!

Vissza a Hírekhez