Megyei atlétikai döntőn jártunk Székesfehérváron

Két napon át izgulhattunk iskolást kiváló sportolóiért a megyei döntőn. Május 7-én a II. korcsoportos fiúk csapata mérte magát Fejér megye legjobb atlétáival. A 6 főből álló csoportunk a 9 iskola közül az előkelő 6. helyezést érte el. A csapat tagjai:

Jére Dávid, Kiss Máté, Szendefi Levente, Marton Kenéz, Oros László, Bíró Babriel

Az alcsútdobozi területi versenyen csapatunk  2043 pontot szerzett, míg a megyei döntőn 1317 pontot. Ez kiváló eredmény, gratulálunk és büszkék vagyunk rájuk!

Május 8-án Siposné Bokor Katalin testnevelő tanárnő 6 felső tagozatos sportolóval nevezett az egyéni döntőkre. A 4×100 méteres gyorsváltó csapatunk a 4. helyezést érte el. A csapat tagjai:

Antal Márton, Kemény Ede, Budai Kristóf, Keindl Gergő

Antal Boglárka távolugrásban 5., 100 méteres síkfutásban 7., Kemény Ede 600 méteres síkfutásban 8., távolugrásban 6., Antal Márton 60 méteres futásban 6.,  Matus Balázs távolugrásban  és 100 méteres síkfutásban is 8., Budai Kristóf távolugrásban 8.  helyezést érte el.  Gratulálunk, szép volt gyerekek!  Csak így tovább!

Nagyon köszönjük Kata néninek, hogy felkészítette a gyerekeket!  Nagy ölelés neki!

 

Vissza a Hírekhez