Ezüstérem a diákolimpia első napján

A 2018/19-es tanév labdarúgó diákolimpia első fordulóit rendezik meg október 8.-9.-10.-11-én Bicskén a Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskolában. Az első korcsoportosok versenyében nagy arányú győzelemmel kezdtük a versenyt Bicske ellen, majd a Csabdi iskola legyőzésével máris a döntőben találtuk magunkat. A nagyon izgalmas döntőt Szár általános iskolájával játszottuk, és egy góllal sajnos alul maradtunk, így ezüstéremmel a nyakunkban térhettünk haza, és külön öröm volt számunkra, hogy Jére Zsolt 2. osztályos tanuló lett a gólkirály 7 góllal.

A csapat: Jére Zsolt, Márton Benedek, Biró Bence, Diamant Zoltán, Bartus Kevin, Linfer Kristóf, Farkas Emília, Selettye Vanessza.

A versenyen 6 iskola képviseltette magát: Alcsútdoboz, Bicske, Csabdi, Csákvár, Felcsút, Szár

Eredmények:

  1. Szár
  2. Alcsútdoboz
  3. Csabdi

Felkészítőjük: Kata néni és Mariann néni

Gratulálunk mindenkinek!

Vissza a Hírekhez