Bronzérmet szeretünk a diákolimpián!

A labdarúgó diákolimpia harmadik versenynapján, amikor III. korcsoportosok versenyét szervezték rekordszámú 10 iskola nevezett.

Két csoportba sorsolták a versenyzőket. A mi águnkon kinti pályán kellett focizni, ahol Bicske, Felcsút, Csabdi, Tabajd és Alcsútdoboz iskoláit sorsolták össze.

Nagyon izgalmas meccseket játszottunk. Legyőztük Bicskét, Tabajdot, Csabdit, de sajnos 1:3-ra alulmaradtunk Felcsúttal szemben, így a bronzéremért játszhattunk Lovasberény ellen.

A fiúk ügyesen játszottak, fegyelmezettek voltak és nagyon sok helyzetet alakítottak ki. Örömünkre 2:1-es győzelmet arattunk, így a mi nyakunkba akasztották a bronzérmet.

Versenyeredmények:

I. Felcsút

II. Bicske Szent László

III. Alcsútdoboz

Gratulálok a gyerekeknek és köszönöm Siposné Bokor Katalin testnevelő kolléga felkészítő munkáját.

Hajrá Alcsútdoboz!  Megyünk a négyes döntőbe Felcsútra!