Beiratkozás a 2024-25-ös tanévre

Leendő elsőseink szüleinek:

Tisztelt Szülők!

A 2024/2025. tanév első évfolyamára a beiratkozás időpontja:

2024. április 18. (csütörtök) 

2024. április 19. (péntek).

A nevelési-oktatási intézmények működéséről és a köznevelési intézmények névhasználatáról szóló 20/2012. EMMI rendelet 22.§ (4) bekezdése értelmében az általános iskola első évfolyamára történő beiratkozáskor:

o   be kell mutatni a gyermek nevére kiállított személyazonosságot igazoló hatósági igazolványokat, illetve

o   a rendelet (7) bekezdés értelmében az intézmény a gyermek lakcímkártyája alapján ellenőrzi, hogy a lakcím nyilvántartásban a tanuló lakóhelyeként vagy tartózkodási helyeként az iskolai beiratkozás első határnapját megelőző három hónapnál régebb óta szerepel-e.

o   A dokumentumokat az iskola csak bemutatás alapján ellenőrizheti, azokról másolatot nem készíthet, és nem tárolhat.

Várjuk szeretettel új tanulóinkat!

Keindl Zoltánné igazgató

Vissza a Hírekhez